Jdi na obsah Jdi na menu
 


                    Dopravní prostředky

Gryfoni

Gryfoni jsou čytřnohá létající stvoření s jejich přední polovinou těla a hlavou orla a jejich zadní části lví. Budou používáni jako dopravní prostředek na střední vzdálenosti mezi většími městečky a městy. Během jízdy na Gryfonu se můžete rozhlížet okolo ve všech směrech a kochat se krajinou, sledovat hráče pod váma, nebo prostě získat novou perspektivu oblastí, ve kterých jste již byl. Gryfoni jsou rychlí, většina cest trvá mezi 3 až 5 minutami při vzdálenosti, kterou by jste zdolali pěšky za hodinu. Kvůli frakčnímu systému ve WoW, je nepravděpodobné, že příslušníci Hordy budou mít přístup ke Gryfonům. Pravděpodobně budou mít svůj vlastní podobný způsob přepravy, asi Wyverny. Gryfoni jsou dopravní prostředek pro jednu osobu.

Vzducholodě

Zeppelini jsou obrovské létající vzducholodě, které byli tradičně provozovány Gobliny. O vzducholodích je zatím jen málo informací, ale říká se, že hráči budou moct hrát mini-hry a během řízení vzducholodi hazardovat. Přestože nesjou žádné informace o rychlosti vzducholodí, nebo kde budou umístěny stanice, budou pravděpodobně na delší, mezikrálovské tratě. Dostupnost vzducholodí je stále záhadou, ale je pravděpodobné že pojmou více než jednu postavu najednou.


Draci

Vnímaví okřídlení ještěři z Kalimdoru uzavřeli spojenectví se šamanskou Hordou, mají závazek ke cti a vítězství, které sami velice obdivují. I přes to, že sdílí společný původ s draky a gryfony, tito okřídlený ještěři se přímo vyžívají v létání. Poslušně nesou jezdce Hordy podél různých pěšin obklopujících Thunder Bluff a Orgrimmar.

Vampýři

Stejně jako jejich Jiho-Kalimdorští příbuzní (Draci), vampýři ze Zul Amanu vždy přísahali zuřivý boj s Aliancí. Jejich chaotická povaha je přirozeně spojila s Forsaknem, který s nimi pokračoval v boji proti Pánovi z Arthasu , Scourgeovi, aby si udržel spojenectví s Hordou. Vampýři jsou navíc dobří k převozu cizinců skrz Lordaeron, také působí jako zvědové Dark Lady.

Hipogryfové

Hipogryfové oddaně sloužící Nočním Elfům v poctě Cenariusovi dnes hlídají oblohy Severního Kalimdoru, prohledávají horizonty a pátrají po vetřelcích. Během války, tato velkolepá stvoření, s těly která se podobají jelenům a havranům, se zúčastnila bitev po boku Sentinel archers. Hipogryfové také slouží jako doprava Aliance převážející cizince přes cesty v Severním Kalimdoru.("zdroj TranZer server ")

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář